خانه / درباره ما
درباره ما

درباره ما

پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود در سال ۲۰۱۲ با هدف ارائه جامعترین و معتبرترین آموزشهای روز دنیا در راستای استارت آپ و کارآفرینی توسط گروهی جوان و مستعد پایه گذاری شد تا بنوعی خلا کمبود اطلاعات مفید و قابل اجرا در زمینه استارت آپ و کارآفرینی را پرکند و سهمی هرچند ناچیز در جهت ارتقا سطح دانش و تجربیات کارآفرینان فارسی زبان داشته باشد.

محور اصلی آموزشهای آرتا کلود، ارائه روشهای بروز و کارآمد در راه اندازی کسب و کار، کارآفرینی و تولید ثروت برای علاقمندان و همراهان عزیزمان است. بیش از ۹۰ درصد محصولات، آموزشها و مقالات، حاصل دوره های آموزشی و سمینارهای (نه کتب) افراد مشهور و صاحب نام مانند Toni Robins, Eben Pagan, Ryan Deiss, Brian Tracy and etcست که توسط گروه آرتا کلود اجرا و نتایج آنها بررسی شده است و در نهایت تحت قالب محصولات آموزشی و مقالات ارائه میشوند.

اما چرا در دنیای امروزی کارآفرینی نقش بسیار مهمی را در اقتصاد ایفا میکند؟ بهتر است پاسخ این سوال کلیدی را در مقاله “چرا کارآفرینی در دنیای امروزی اهمیت دارد؟” بیابید. ایجاد تغییرات بزرگ،‌ نیازمند همکاری انسانهای بزرگ است و انسانهای بزرگ در سایه آموزش توسط افراد بزرگ و موفق ساخته میشوند.