خانه / فروش و بازاریابی حرفه ای / آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی یا Inbound Marketing
آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی

آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی یا Inbound Marketing

بازاریابی ربایشی یا Inbound Marketing چیست؟ و چرا بعنوان یک ضرورت در دنیای کسب و کار شناخته میشود؟

تجارت در دنیای امروز پیوند بسیار مستحکمی با تکنولوژی و علوم ارتباطی برقرار کرده است. حتی تجارتهایی که روزگاری بشکل سنتی، موفقیتهای بزرگی را کسب کرده اند، در حال حاضر ناگزیرند تا روشهای جدید بازاریابی مثل بازاریابی ربایشی یا هدفدار را پیاده سازی کرده تا بتوانند کماکان در بازار حضور داشته باشند. اصولا روند تغییر سبک بازاریابی، فعالیت تجارتهای محلی و ساده را تا حدودی با مشکل روبرو کرده است و این روند کماکان ادامه دارد.

اغلب انسانهایی که بدنبال پیشرفت در زندگی حرفه ای خود هستند، معمولا در اندیشه راه اندازی یک تجارت موفق و سود ده بوده اند. متاسفانه عده بسیار اندکی از این افراد، دست بعمل زده و درنهایت در پی ایده آل زندگی حرفه ای خود میروند. از سویی دیگر طیف قابل توجهی از این افراد عملگرا، بدلیل فقدان تجربه و اطلاعات صحیح، ماهها و بلکه سالها زمان ارزشمند و سرمایه مالی خود را صرف پروسه های سعی و خطا کرده و روشهایی را به بوته آزمایش میگذارند که از همان ابتدا، محکوم به شکست بوده اند!

نحوه برخورد افراد در این مرحله، آینده ایده آل آنها را تحت تاثیر قرار میدهد. یا مایوس، ناامید و بدبین میشوند و کلا هدف خود را رها میکنند یا اینکه پافشاری میکنند تا منبع اصلی اطلاعات و تجربه را یافته و از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند. متاسفانه گروه دوم بسیار اندکند و طیف وسیعی از افراد در دسته نخست قرار میگیرند.

این مطلب مورد استقبال سایر کاربران قرار گرفته است:  تکنیکهای فروش بیشتر و مشتری مداری

طبیعتا روشهای بازاریابی مدرن و جدید، دانش و تجربه خاص خود را میطلبد و در نتیجه دنیایی متفاوت بوجود آورده است. یک تحقیق و جستجوی ساده در اینترنت کافیست تا تعدد اصطلاحات و روشهای وابسته، شما را سردرگم کند! از سویی دیگر، متاسفانه، اکثر اطلاعات موجود در اینترنت، (بعنوان منبع اصلی دریافت اطلاعات در این زمینه) اشتباه، غیر عملی و غیر کاربردی هستند. تجربه چند ساله گروه آرتا کلود بهمراه سایر همکاران و هزینه های زمانی و مالی صرف شده در این سالها گواه این مدعاست.

اما پس از سالها آموزش، تلاش، برنامه ریزی و آزمایش کردن روشهای گوناگون در جایگاهی قرار گرفته ایم که قادریم بروزترین، دقیقترین و کاربردی ترین روشهای بازاریابی ربایشی (Inbound Marketing) به زبانی بسیار ساده و عملی در اختیار علاقمندان و صاحبان تجارت قرار دهیم.

آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی

کتاب الکترونیکی است ساده؛ عملی و جامع که بزبانی روان و قابل درک برای همه (حتی کسانی که دانش تخصصی لازم را ندارند) نوشته شده است.

آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی

این کتاب الکترونیکی را میتوانید تحت عنوان “آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی” بصورت رایگان دریافت کنید تا به سادگی کلیت بازاریابی ربایشی را در زمان کوتاه درک کرده و در کسب و کار خود پیاده سازی نمائید. پس اگر علاقمند به بحث بازاریابی آن هم بشکل اینترنتی و اثرگذارش هستید یا اینکه دوستان و آشنایانی دارید که بدنبال اطلاعات ناب و کاربردی در این زمینه میگردند، هر چه زودتر کتاب مذکور را دانلود و آدرس دانلود کتاب را برای دوستان خود ارسال کنید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

درباره فرامرز

mm
موسس پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود. نویسنده، محقق و مدرس در زمینه استارت آپ، ثروت آفرینی، بازاریابی و فروش حرفه ای

سایر کاربران از این مطلب استقبال کرده اند

با این تکنیک عالی میتوانید خالق اید

با این تکنیک عالی میتوانید خالق ایده های بزرگ خود باشید

در سراسر دنیا افرادی وجود دارند که دائما در حال خلق ایده های بزرگ و …

یک دیدگاه

  1. مرا از نوشته های تازه آگاه کن