ثروت آفرینی در عصر اینترنت

در این کتاب از یک فرمول بسیار ساده برای پیاده سازی آنچه شما نیاز دارید تا از نظر مالی موفق شوید، استفاده شده است.

تا حالا شده از خودتون بپرسید،
 • چرا بیش از نصف ثروت و دارایی کل دنیا تنها در دست ۱ درصد از جمعیت کره زمین است؟
 • چرا افراد ثروتمند هر روز ثروتمندتر شده و از امکانات بیشتری برخوردار میشوند؟
 • چرا افراد فقیر هر روز فقیرتر میشوند؟
 • چه عامل و یا عواملی مرز بین ثروت و فقر را در دنیای امروزی مشخص میکند؟
از طرفی دیگر، به کرات عناوینی مثل
 • روانشناسی ثروت
 • چگونه پولدار شویم؟
 • چگونه ثروتمند شوم؟
 • سریعترین روش پولدار شدن در جهان
 • رازهای ثروتمند شدن
 • کسب درآمد زمانیکه که در خواب ناز بسر میبرید
و صدها عنوان مهیج دیگر را شنیده اید که اکثر آنها فقط حاوی اطلاعات غیرمفید و غیرکاربردی هستند. 

حفظ حریم شخصی شما برای گروه آرتا کلود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما هرگز اطلاعات تماس شما را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم

تاکنون چندبار با ذوق و شوق (البته از نوع کاذب آن بواسطه جو تبلیغاتی)، زمان و پول خود را صرف خرید این عناوین کرده اید و در انتها به این نتیجه رسیده اید که  اطلاعات ارائه شده بیشتر جنبه انگیزشی داشته و راهکاری عملی برای ایجاد ثروت ارائه نمیکنند؟ معمولا هم برای توجیه موضوع، به تجربه کسب شده در مسیر اکتفا میشود. ناراحت و مایوس نشوید زیرا میلیونها نفر در دنیا شرایط مشابهی را یا تجربه کرده اند یا در حال تجربه کردن هستند! من هم از این قاعده مستثنی نبودم.
 
کسب تجربه در زندگی بسیار ارزشمند است زیرا شخصا بر این باورم که تجربیات ارزشمند پایه و اساس موفقیتهای بزرگ در زندگی هستند. سالها مطالعه و تحقیق، ارتباط موثر با افراد موفق و ثروتمند، آهسته آهسته مسیر ثروت آفرینی را برای من روشن کرد. بنحوی که متوجه شدم افراد ثروتمند (نه پولدار تازه به دوران رسیده) از مدل خاصی برای ثروت آفرینی در زندگی خود و دیگران استفاده میکنند. مدلی که آنرا مدل ۵ لایه ثروت آفرینی نامیدم.
 
اگر برای یکبار و آنهم برای همیشه میخواهید روش رسیدن به ثروت و ثروت آفرینی را بدون پرده و کاملا روشن یاد بگیرید و بصورت عملی آنرا بکار ببندید،‌ جدیدترین کتاب من تحت عنوان ثروت آفرینی در عصر اینترنت هم اکنون در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.
 
این کتاب ماحصل و چکیده دوره ها و کتب آموزشی ناب و کاربردی در زمینه ثروت‌ آفرینی است که توسط بزرگانی مثل آنتونی رابینز، اِبِن پِگِن، برایان تریسی، پژمان قدیمی و … ارائه شده اند.

حفظ حریم شخصی شما برای گروه آرتا کلود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما هرگز اطلاعات تماس شما را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم

چه مطالبی در این کتاب ارائه شده اند؟

در این کتاب از یک فرمول بسیار ساده برای پیاده سازی آنچه شما نیاز دارید تا از نظر مالی موفق شوید، استفاده میکنم. موفقیت مالی و ثروت آفرینی، بمانند ساختن یک ساختمان از پی آغاز شده و مرحله به مرحله سایر اجزا بر روی پی قرار میگیرند تا در نهایت، ساختمان تکمیل شود.
همچنین یاد می گیریم که چگونه می توان یک برنامه قابل اجرا و منسجم را طراحی و پیاده سازی کرد تا در مدت سه تا پنج سال، به استقلالِ کامل مالی رسید.
مدل ۵ لایه ثروت آفرینی در این کتاب به زبانی ساده و قابل درک تشریح شده است.
هر لایه، دو بخش از کتاب را بخود اختصاص داده که در فصل نخست لایه مذکور بصورت کامل تشریح شده و در فصل بعدی نحوه پیاده سازی آن لایه با تمرین ارائه شده است.
بطور خلاصه، پول نتیجه تسلط به مهارتهای خاصی است که بصورت عادت درآمده اند، تسلط یافتن به این مهارتها و تبدیلشان به عادت از ایجاد و هدایت انگیزه نشات میگیرند، انگیزه (احساس) جهت دار نتیجه درک درست از نحوه عملکرد سیستم ثروت آفرینی است و در مرحله آخر، طرز فکر ثروت آفرین نتیجه مستقیم یادگیری از افراد موفقی است که بعنوان نوابغ فکری شناخته میشوند.
دکتر استفن کاوی میگوید، آگاهی مسیر خود را خواهد ساخت. در این کتاب سعی کرده ام تا گام به گام بصورت عملی و کاربردی، آگاهی لازم برای ایجاد یک بستر قوی استقلال مالی را با زبانی ساده و روان تشریح کنم.

این کتاب برای چه کسانی مفید نیست؟

 • افرادی که در پی ثروت بادآورده هستند!
 • افرادی که بدنبال روشهای پولدار شدن سریع و یک شبِ از طریق آشنا، پارتی و غیره هستند!
 • افرادی که از آموزش و خواندن کتاب فراری هستند!
 • افرادی که فقط کسب اطلاعات میکنند بدون اینکه به آموخته های خود عمل کنند!
 • افرادی که تنبل هستند!
 • افرادی که تصور میکنند خیلی میدانند!
 • افرادی که با دیدن یک فرد موفق تنها تصویر شکل گرفته در ذهنشان کلاهبرداری است!
 • افرادی که از دیدن موفقیت دیگران نه تنها خوشحال نمیشوند بلکه به آنها حسادت میکنند و در پی تخریب شخصیت آنها هستند!
مطالب این کتاب را جهت تشویق و به هیجان آوردن مخاطب خود ننوشته ام چرا که باور دارم کسب اطلاعات و دانش در  هر زمینه ای بدون اقدام به خودفریبی ختم میشود. هدف اصلی از نگارش این کتاب، ایجاد بستر قوی ذهنی در باب پول و ثروت و در نهایت ارائه روشهای عملی در پیاده سازی مفاهیم ارائه شده، است.
 
به مناسبت رونمایی از نخستین محصول ارائه شده در وب سایت آرتاکلود، بخشهایی کوتاه از کتاب بعنوان هدیه برای علاقمندان در نظر گرفته شده است. که میتوانید بصورت رایگان آنرا دانلود کنید.

حفظ حریم شخصی شما برای گروه آرتا کلود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما هرگز اطلاعات تماس شما را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم

اگر تا حالا خواندن کتابی نتوانسته وادارتان کند و جوری به شما انگیزه بدهد که عملا سعی در بهتر کردن زندگیتان کنید کتاب فوق رو از دست ندهید
با خواندن این کتاب جوری ذهنتان درگیر می شود که واقعا دست روی دست گذاشتن سخت و امر محالی می شود
جالبترین قسمت برای خود من تشکیل گروه نوابغ فکری بود
امیدوارم این کتاب زندگی شمارو هم مانند تمام کسانی که مطالبش رو اجرا کردند متحول کنه

نرگس پناهی
مدیردوبلاژ، گوینده و تهیه کننده رادیو

از كتاب بسيار لذت بردم و با وجود اينكه تاکید شده بود که هدف از نگارش کتاب به هيجان آوردن مخاطب نبوده، ولي من واقعا هيجان زده شدم و خط مشي‌هاي فكري خوبي رو در ذهنم ايجاد كرده، اميدوارم به روش‌هايي كه در این کتاب معرفي شده بتوانم عمل کنم و ايده‌ هایم را اجرايي كنم.

حفظ حریم شخصی شما برای گروه آرتا کلود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ما هرگز اطلاعات تماس شما را در اختیار دیگران قرار نمیدهیم