خانه / حقوق حریم خصوصی شما
حقوق حریم خصوصی شما

حقوق حریم خصوصی شما

تاریخ نگارش : مهر ۹۳

تاریخ بروز رسانی : تیر ۹۶

ما به حقوق حریم شخصی بازدید کنندگان و مشترکان سایت آرتا کلود به آدرس artacloud.com و کلیه وبلاگها و وب سایتهای وابسته به این پایگاه که ممبعد مجموعا “پایگاه آرتا کلود” نامیده  میشوند، احترام میگذاریم. این سیاست تنها در پایگاه آرتا کلود قابل اجراست و این پایگاه هیچ مسئولیتی را در قبال سایر وب سایتها یا وبلاگها که دسترسی شما از طریق پایگاه آرتا کلود ممکن شده (مثلا از طریق پیوند یا لینک)، ندارد.

در پایگاه آرتا کلود ما از سه طریق اطلاعات شما را دریافت میکنیم:

یک – شما درخواست اشتراک برای دریافت خبرنامه پایگاه آرتا کلود یا محصول الکترونیکی داده اید. در این حالت، پایگاه آدرس پست الکترونیکی شما را در سیستم ثبت میکند.

دو – شما از طریق صفحه تماس با ما، اطلاعات خود را شامل نام و آدرس پست الکترونیکی برای پایگاه آرتا کلود ارسال کرده اید.

سه – شما از طریق فرم ارسال دیدگاه برای هر مقاله، نام و آدرس پست الکترونیکی خود را ثبت کرده اید.

کلیه اطلاعاتی که برای پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود (به آدرس https://artacloud.com) توسط بازدید گنندگان و مشترکان ارسال میشود توسط پروتکل امن SSL، کد میشوند. لذا امکان دیدن اطلاعات ارسالی بین شما و پایگاه وجود ندارد.

ممکن است برای ایجاد سرویس بهتر، پایگاه آرتا کلود از استاندارد کوکی که از ویژگی های اصلی برنامه مرورگر است، استفاده کند. کوکی ها به ما اجازه میدهند تا برای بهینه سازی سرویسهای خود، یک قطعه کوچک از اطلاعات را روی کامپیوتر بازدید کننده ذخیره کرده که برای مراجعات بعدی مورد استفاده قرار میگیرد.

پایگاه آرتا کلود ممکن است تصمیم به پذیرش آگهی از سایر وب سایتها یا صاحبان مشاغل بگیرد در نتیجه این پایگاه هیچ مسئولیتی در قبال کوکی هایی که توسط سایرین بروی مرورگر بازدید کنندگان از تبلیغات ذخیره میشود، ندارد.

پایگاه آرتا کلود، هرگز اطلاعات شخصی شما را با سایرین به اشتراک نمیگذارد و هرگز از لیست مشترکین خود جهت ارسال هرزنامه یا SPAM بهره نخواهد برد.

پایگاه آرتا کلود حق افزودن، کاستن و بروز رسانی سیاست حفظ حریم شخصی را برای خود در هر زمانی محفوظ میدارد.