خانه / مقالات / قانون جذب پول از عوام فریبی تا واقعیت
قانون جذب پول از عوام فریبی تا واقعیت

قانون جذب پول از عوام فریبی تا واقعیت

احتمالا به کرات این جملات را شنیده اید

قانون جذب پول در ۲۱ روز!

چند راه ساده برای کسب پول با استفاده از قانون جذب!

برای جذب پول باید تمام حواست به پول باشد!

جذب پول به روش کوانتومی!

پول از شعور کیهان یا خرد کائنات سرشار است!

و یا صدها عنوان عوام فریبانه دیگر که تنها رویا به افراد ساده لوح میفروشند. از شما خواهش میکنم برای یکبار هم که شده، زندگینامه یکی از افرادی که بنظر شما پولدار و موفق است را مطالعه کنید تا بروشنی دریابید که صرفا با تجسم و تخیل پول هنگفت، فرد به پول و مکنت نمیرسد.
از سویی دیگر همانطور که در مقاله بازی پول شرح دادم،‌ پول صرفا یک وسیله داد و ستد است که برای تسهیل کردن معاملات، توسط انسان در آن زمان (تاکید میکنم،‌ انسان آن دوره نه کائنات) پایه گذاری شد. حال چرا عده ای سودجو و فرصت طلب در دنیا موضوع پول را به کائنات و کیهان میچسبانند در ادامه دلایلش را مطرح خواهم کرد.
برای کسب پول بیشتر، اولین گام آگاهی ست. آگاه شدن به این موضوع که هرچه ارزش بیشتری ایجاد کنید که زندگی شما و دیگران را بهبود ببخشد، پول بیشتری جذب میکنید. چرا؟ چون قرارداد بین انسانها به این منوال است که در قبال دریافت ارزش، خدمات یا محصول باید بهای آن را بپردازید. بهای آن توسط واحد استاندارد داد و ستد یعنی پول رایج کشور پرداخت میشود. به همین سادگی! ربطی به کائنات، شعور کیهان و فیزیک کوانتوم ندارد!
این مطلب مورد استقبال سایر کاربران قرار گرفته است:  بازی پول - بخش چهارم (بخش پایانی)
آگاهی از این موضوع که مغز انسان چگونه کار میکند به درک بهتر موضوع کمک میکند. مکانیزم مغز انسان به اینصورت است که قبل از انجام هر کاری ابتدا آنرا تجسم میکند و بعد متناسب با آن تصویر دستورات لازم جهت اقدام صادر میگردد. مثلا یک ورزشکار پرش با نیزه ابتدا نحوه عبور خود را از مانع تجسم میکند، هورمونهایی که حس متناسب را ایجاد میکنند در خون آزاد میشوند و در نهایت مغز با جوی که در بدن ایجاد شده بواسطه حضور هورمونها،‌ ورزشکار را بسوی محل پرش هدایت میکند. پس به زبان ساده: تجسم، احساس و اقدام!
برخی از افراد سودجو از این موضوع بخوبی آگاهند و در نهایت با جملات فریبنده و عوام فریبانه جو مورد نظر را در ذهن فرد ایجاد میکنند اما هرگز درباره اینکه چه اقدام عملی یا برنامه قابل اجرایی برای بدست آوردن پول باید داشت، راهکاری ارائه نمیدهند!
 اگر شما صرفا خود را درگیر جوهای روانی و احساسی کنید تنها عمر گرانبهای خود را تلف کرده اید. چشم باز میکنید و میبینید به میانسالی رسیده اید و دقیقا در نقطه ای که ۲۰ تا ۳۰ سال قبل بوده اید درجا زده اید! برای ایجاد پول و ثروت بیشتر باید دست به اقدام بزنید. در غیر اینصورت تجسم پول و ثروت، فقط از شما یک خوش خیال ساده لوح خواهد ساخت.
در کتاب ثروت آفرینی در عصر اینترنت به تفصیل درباره راهکارهای عملی در جهت ثروت آفرینی صحبت کرده ام و ده ها نمونه از افرادیکه دست به اقدام زده اند و موفق شده اند را به شما معرفی کرده ام. جهان فعلی ما بیشتر نیاز به افرادی دارد که راه های عملی بسوی ثروت آفرینی را پیموده اند و به نتیجه رسیده اند تا افرادیکه در کنج منزل کز کرده و تنها به تکرار جملات هیجان انگیز اکتفا میکنند.
با ما همراه باشید …

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

درباره فرامرز

mm
موسس پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود. نویسنده، محقق و مدرس در زمینه استارت آپ، ثروت آفرینی، بازاریابی و فروش حرفه ای

سایر کاربران از این مطلب استقبال کرده اند

با این تکنیک عالی میتوانید خالق اید

با این تکنیک عالی میتوانید خالق ایده های بزرگ خود باشید

در سراسر دنیا افرادی وجود دارند که دائما در حال خلق ایده های بزرگ و …