خانه / مقالات / چگونه یک دختر نوجوان ۱۴ ساله میلیونر شد؟
چگونه یک دختر نوجوان ۱۴ ساله میلیونر شد؟

چگونه یک دختر نوجوان ۱۴ ساله میلیونر شد؟

طبق تحقیقات، دوره نوجوانی جزو دوران نسبتا دشوار در زندگی هر انسانی است. نوجوانان در این بازه زمانی در حالتی مغشوش به کشف خویشتن مشغولند! این اغتشاش فکری و احساسی گاه مشکلاتی برای آنها پدید می آورد که نوع برخورد والدین و راهنمایی آنها میتواند تا حدودی گره گشا باشد. اما درک برخی از نوجوانان نسبت به سایرین از این شرایط بهتر است و به سرعت درمی یابند که هدفشان در زندگی چیست و از آن چه میخواهند. هر ساله لیست ۱۰ نوجوان میلیونر خود ساخته اعلام میگردد. ایزابلا ویم (Isabella Weems) یکی از همین نوجوانان میلیونر است. بلا (Bella) در سن ۱۴ سالگی جواهر فروشی Origami Owl را تاسیس کرد که محصول اصلی آن locket یا همان توگردنی است. ایده اصلی کار ایجاد توگردنیها و زنجیرهایی بود که توسط مشتری قابل طراحی هستند. در مدت زمان کوتاهی این ایده تجاری تبدیل به یکی از تجارتهای چند میلیون دلاری شد و موسس آنرا در لیست نوجوانان میلیونر قرار داد.

این مطلب مورد استقبال سایر کاربران قرار گرفته است:  ده نشانه که شما یک میلیونر خواهید شد

موضوع به همینجا نیز ختم نشد، طراحی و عرضه انواع دستبند، گوشواره، گردنبند و سایر اقلام تزئینی، رشد چشمگیری را نصیب این نوجوان خوشفکر نمود. بلا سرگذشت خود را برای خوانندگان وب سایتش به اشتراک گذاشته است. او میگوید، من فقط به دنبال راهی میگشتم تا در تولد ۱۶ سالگی خودم، پول خرید اولین اتومبیل خود را داشته باشم! با راهنمایی خانواده ام و حدود ۳۵۰ دلار پول، تجارت خود را در سن ۱۴ سالگی آغاز کردم! طی این فرآیند دریافتم که با ایجاد امکانات اولیه، میتوان به افراد این امکان را داد که توگردنی مورد علاقه خود را طراحی کنند و بخرند! حاصل این امکانات، ایجاد توگردنیهای منحصربفردی بود که به سرعت مورد توجه مشتریان قرار گرفتند! حتی پس از ورود تجارت او به تولید سایر اقلام تزئینی (مانند، گوشواره، گردنبند و …) کمامان توگردنیهای بلا از محبوبیت زیادی برخوردارند. بلا علاوه بر تجارت اصلی خود، در سایت خود امکانی را ایجاد کرده تا افرادی که میخواهند تجارت مشابه وی داشته باشند، با پرداخت ۱۵۰ دلار آمریکا ثبت نام کرده و بدلیجات و جواهرات طراحی شده توسط خودشان را از طریق این سایت بفروشد و بخشی از سود فروش خود را به سایت بلا پرداخت کنند!

کل پروسه تولید توگردنی Origami Owl به صورت زیر است:

Origami Owl

این مطلب مورد استقبال سایر کاربران قرار گرفته است:  چهار نکته طلایی از صاحب یک کسب و کار ده میلیون دلاری

بلا همواره به حمایت خانواده و دوستان خود اشاره میکند و در پاره ای موارد خود را خوش شانس میداند که مورد حمایت تمام اعضای خانواده، فامیل و دوستان قرار گرفته است. مجله فوربس فروش ۲۵۰ میلیون دلاری را برای تجارت Origami Owl در سال ۲۰۱۳ پیش بینی کرد! روند پیشرفت این تجارت با تزریق ایده های نو و هیجان انگیز بلا همچنان ادامه دارد و این نوجوان میلیونر بعنوان نمونه تحسین برانگیز دنیای تجارت، میتواند الگوی بسیاری از افراد باشد.

منبع : http://www.lifehack.org

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

درباره فرامرز

mm
موسس پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود. نویسنده، محقق و مدرس در زمینه استارت آپ، ثروت آفرینی، بازاریابی و فروش حرفه ای

سایر کاربران از این مطلب استقبال کرده اند

با این تکنیک عالی میتوانید خالق اید

با این تکنیک عالی میتوانید خالق ایده های بزرگ خود باشید

در سراسر دنیا افرادی وجود دارند که دائما در حال خلق ایده های بزرگ و …