خانه / استارت آپ و کارآفرینی / کارآفرینان موفق از چه برنامه هایی استفاده میکنند
کارآفرینان موفق از چه برنامه هایی استفاده میکنند

کارآفرینان موفق از چه برنامه هایی استفاده میکنند

اصولا یکی از مهمترین ارکان موفقیت، شناسایی و بکارگیری برنامه ها و ابزارهای کارآمدی است که میزان بهره وری افراد را بالا میبرند. در این مقاله قصد دارم تا با پاسخ دادن به سوال “کارآفرینان موفق از چه برنامه هایی استفاده میکنند”، تعدادی از بهترین برنامه های کاربردی که توسط کارآفرینان موفق بصورت گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرند را معرفی کنم.

 • Evernote
  Evernoteیکی از بهترین، محبوبترین و کارآمدترین برنامه هایی که امکان ایجاد یادداشتهای گوناگون و مکتوب کردن دیجیتالی اطلاعات را به شما میدهد. با استفاده از این نرم افزار میتوانید متن، عکس و سایر اطلاعات خود را ذخیره کنید و عملا ثبت کاغذی مطالب را برای همیشه کنار بگذارید! با استفاده از قابلیت جستجوی قدرتمند آن، به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود در هر مکانی دسترسی پیدا میکنید. این نرم افزار این امکان را به شما میدهد تا اطلاعات خود را هم بصورت محلی (در کامپیوتر یا تجهیزات هوشمند نظیر تبلت و اسمارت فون) و هم بصورت متمرکز ابری (cloud) ذخیره کنید. ضمنا میتوانید یادداشتهای خود را در صورتی که بصورت متمرکز ابری ذخیره کرده اید، با اعضای گروه خود به اشتراک بگذارید.

 

 • Todoist
  Todoistیکی از بهترین و ساده ترین برنامه های مدیریت مجموعه کارها و فعالیتهای روزانه، Todoist ست. با استفاده از این برنامه میتوانید لیست کارها، ایمیلهای مربوط به هر کار و سایر امور مربوط به توزیع وظایف بین همکاران یا کارمندان خود را به آسانی و سهولت انجام دهید.

 

 • Sunrise
  Sunriseدر حقیقت این برنامه ظاهری زیبا و کاربردی تر به تقویم فعلی مورد استفاده شما میدهد. بعنوان مثال اگر از تقویم گوگل برای برنامه ریزی و مدیریت برنامه های خود استفاده میکنید این برنامه امکاناتی نظیر سهولت ثبت و تغییر وقایع،  بروز رسانی آنی (real time) آنها را با ظاهری زیبا و ساده تر فراهم میکند. ضمنا Sunrise از طریق دستگاههای مورد استفاده شما (تبلت، اسمارت فون و …) قابل دستیابی است.
این مطلب مورد استقبال سایر کاربران قرار گرفته است:  چهار نکته طلایی از صاحب یک کسب و کار ده میلیون دلاری

 

 • Casual.PM
  CasualPMCasual Project Management، یکی از کاربردی ترین برنامه های مدیریت پروژه است که امکانات بصری و کاربردی زیادی برای همکاری و تعامل با سایر اعضای گروه فراهم میکند. این برنامه مجهز به ابزار کاربردی مدیریت پروژه است که توجه بسیاری از مدیران حوزه های مختلف رو بخود جلب کرده است.

 

 • Talon
  Talonدر حال حاضر Twitter به یکی از عناصر کلیدی در موفقیت یک کسب و کار، تبدیل شده است. متاسفانه برنامه مربوط به مدیریت توئیتها (متعلق به خود توئیتر) امکانات فوق العاده ای ندارد. Talon، برنامه ای بسیار ساده با امکاناتی گسترده، نقش موثری در مدیریت توئیتها، صرفه جویی در وقت و ساماندهی وقایع مربوط به تجارت شما میتواند ایفا کند.

 

 • BufferApp
  BufferAppآیا تاکنون احساس نیاز کرده اید که بتوانید ارتباط خود را در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، توئیتر، لینکداین و غیره حتی زمانی که در خواب هستید نیز حفظ کنید و مطالبی را در زمان استراحت خود با حامیان و دوستان خود به اشتراک بگذارید!؟ BufferApp براحتی میتواند مطالب زمانبندی شده شما را راس زمان مشخص شده در شبکه های اجتماعی شما قرار دهد.

 

 • Hangouts
  Hangoutsزمانی که خارج از محیط کار خود هستید میتوانید کلیه متون و پیامهای گوگل (hangouts) را یکجا توسط این برنامه دریافت کنید. ضمنا قابلیت تماس ویدئویی یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که در این برنامه گنجانده شده است. استفاده از این نرم افزار حسی مشابه کار در دفتر، زمانی که خارج از دفتر کار خود هستید، در شما ایجاد میکند.

 

 • Google Drive
  Google Driveسرویسی خوب و کارآمد از گوگل که شما را قادر میسازد تا تعامل و ارتباط موثرتری با افراد گروه یا کارمندان خود داشته باشید. با این سرویس میتوانید کلیه فایلهای متنی، تصویری، ویدئویی، صدا و غیره را ذخیره کرده و با سایرین به اشتراک بگذارید.
این مطلب مورد استقبال سایر کاربران قرار گرفته است:  مرحله ایده پردازی یک کسب و کار اینترنتی

 

 • DropBox
  DropBoxسرویسی مشابه Google Drive است با این تفاوت که دریافت لینک و به اشتراک گذاری منابع در dropbox بسیار آسان است. در صورتیکه تعداد اسنادی که قصد به اشتراک گذاری آنها را دارید، زیادند، dropbox سرویس مناسبی برای شما خواهد بود. ضمنا این برنامه بعنوان یکی از ابزارهای کارآمد آموزشی، در اکثر مدارس کشور استرالیا مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 • Slack
  Slackاگر بدنبال برقراری ارتباط بهتر و موثرتر بین اعضای یک تیم و مستقل از رد و بدل کردن پست الکترونیکی هستید، slack یکی از موثرترین و بهینه ترین برنامه های موجود در این زمینه است. این نرم افزار جزو بهترین برنامه هایی است که توسط گروههای ۳ تا ۵۰ نفری مورد استفاده قرار میگیرد.

 

منبع : http://www.lifehack.org

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

درباره فرامرز

mm
موسس پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود. نویسنده، محقق و مدرس در زمینه استارت آپ، ثروت آفرینی، بازاریابی و فروش حرفه ای

سایر کاربران از این مطلب استقبال کرده اند

با این تکنیک عالی میتوانید خالق اید

با این تکنیک عالی میتوانید خالق ایده های بزرگ خود باشید

در سراسر دنیا افرادی وجود دارند که دائما در حال خلق ایده های بزرگ و …