خانه / مقالات / ده مقاله برتر وبلاگ آرتا کلود در سال ۲۰۱۴
ده مقاله برتر وبلاگ آرتا کلود در سال ۲۰۱۴

ده مقاله برتر وبلاگ آرتا کلود در سال ۲۰۱۴

یکی از کارهایی که افراد موفق همواره انجام میدهند، جمع بندی و تحلیل مجموعه فعالیتها، برنامه ها و اهدافی ست که در طول یکسال برای خود در نظر گرفته بودند و انتهای سال فرصت مناسبی است که عملکرد یکساله خود را بررسی کنند و با چشم و ذهنی باز برای سال جدید برنامه ریزی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله آیا اهداف سال جدید خود را تنظیم کرده اید؟ را مطالعه کنید.

مسلما افراد یا گروههایی که در حوزه موفقیت، کارآفرینی و ارتقا شخصی فعالیت میکنند، از این قاعده مستثنی نیستند و یکی از مفیدترین اطلاعات و آمار پس پرده آنها، بررسی پر طرفدارترین مقالات و محصولات در طول یکسال است. گروه آرتا کلود نیز بر آن شد که لیست ۱۰ مقاله برتر در سال ۲۰۱۴ از دید خوانندگان وبلاگ خود را منتشر کند. لازم به ذکر است که آمار مذکور بر پایه اطلاعات جمع آوری شده توسط Google Analytics می باشد.

 • رتبه ۱۰: از ذهنیت کارمندی به کارآفرینی
  اصولا تغییر در زندگی کار آسانی نیست! مسلما اگر آسان بود همه قادر به انجام آن بودند. در این مقاله با گامهای اولیه ایجاد تغییر آشنا میشوید.
 • رتبه ۹: بیست و یک روش دستیابی به ثروت و موفقیت
  یکی از مقالات محبوب بین خوانندگان وبلاگ بوده و بصورت خلاصه ۲۱ روش دستیابی به ثروت و موفقیت را برای خوانندگان خود تشریح میکند.
 • رتبه ۸: ده نشانه که شما یک میلیونر خواهید شد
  اظهار نظرهای شفاهی و کتبی قابل توجهی بابت این مقاله دریافت کردیم. از لطف تمام دوستان و خوانندگان عزیز متشکریم.
 • رتبه ۷: چگونه افراد موفق از پس افراد منفی برمی آیند؟
  یکی از بهترین مقالات کاربردی که به جرات میتوان گفت که روشهای عملی برای خنثی کردن تاثیر افراد منفی ارائه کرده است و بسیار مورد توجه علاقمندان حوزه موفقیت قرار گرفت.
 • رتبه ۶: عادات ۱۲ فرد موفق در تعطیلات آخر هفته
  شاید یکی از بهترین، کم هزینه ترین و میانبرترین روش در کسب موفقیت مدلسازی افراد موفق باشد. این مقاله گریزی کوتاه بر نحوه اداره زمان در تعطیلات آخر هفته توسط افراد موفق دارد.
 • رتبه ۵: کارآفرینان موفق از چه برنامه هایی استفاده میکنند؟
  یکی از پرطرفدارترین مقالات عملی وبلاگ آرتا کلود که به نوعی بر اساس تجربه شخصی افراد گروه نیز هست. شناخت ابزار و بکار گیری ابزار صحیح در دنیای امروزی یکی از پایه های موفقیت میباشد.
 • رتبه ۴: مرحله ایده پردازی شروع یک تجارت
  این مقاله نیز گام به گام به شما کمک میکند تا چگونه مهمترین مرحله شروع یک تجارت را طی کنید. مسلما ایده پردازی یک تجارت، مهمترین گام آن است.
 • رتبه ۳: بیست عادت متداول که توسط افراد موفق رد میشوند
  یکی از اصول موفقیت جایگزینی عادات بد با عادات مناسب و خوب است. در این مقاله با ۲۰ عادت نامناسب آشنا میشوید که اغلب افراد موفق از آنها حذر میکنند.
 • رتبه ۲: مروری بر تئوری دایره سوم – بخش اول
  به جرات میتوانم اذعان کنم بهترین کتابی که در زمینه خودشناسی خوانده ام، کتاب تئوری دایره سوم نوشته پژمان قدیمی است. نویسنده به زیبایی ۳ مرحله ای (دایره ای) که هر انسانی بسته به موقعیت و درک خویش طی میکند را تشریح کرده و راههای گذار از هر مرحله را بروشنی شرح داده است. در این کتاب ارزشمند درمی یابید که انسانهای بزرگ چطور می اندیشند، ادراک میکنند و چرا تفاوتها و دستاوردهای عظیم بوجود می آورند. با علم به این نکات شما نیز میتوانید یکی از بزرگان عصر خود شوید.
 • رتبه ۱: براستی در کدام خانه هستید؟
  محبوبترین مقاله سال ۲۰۱۴ وبلاگ آرتا کلود، خلاصه ای از کتاب Rich Dad’s Cashflow Quadrant نوشته رابرت کیوساکی، میلیونر خودساخته است. اصول مطرح شده در این کتاب بعنوان اصول پایه ای استقلال مالی است که هر فردی که مترصد بدست آوردن آن است باید این اصول را بخوبی درک کند و جایگاه خود را مشخص سازد.

گروه آرتا کلود برای شما سالی توام با سلامتی، شادی و موفقیت آرزو میکند. در سال جدید با خبرهای خوشی در خدمتتان خواهیم بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

درباره فرامرز

mm
موسس پایگاه آموزش مجازی آرتا کلود. نویسنده، محقق و مدرس در زمینه استارت آپ، ثروت آفرینی، بازاریابی و فروش حرفه ای

سایر کاربران از این مطلب استقبال کرده اند

با این تکنیک عالی میتوانید خالق اید

با این تکنیک عالی میتوانید خالق ایده های بزرگ خود باشید

در سراسر دنیا افرادی وجود دارند که دائما در حال خلق ایده های بزرگ و …